Andrzejki
28 listopada w Domu Pomocy Społecznej odbyła się zabawa andrzejkowa dla Mieszkańców. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb, wspólnej zabawy oraz słodkiego poczęstunku. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze i dostarczyło Mieszkańcom wiele pozytywnej energii.

