Dzień Mężczyzny
W dniu 10 marca w naszym Domu obchodziliśmy Dzień Mężczyzn. Atmosferę tego dnia umiliły Panie z zespołu ,,Rodzina'', które przygotowały występ artystyczny. Po występie nasi Panowie zostali obdarowani upominkami i przyjęli najlepsze życzenia.

