Dzień Pracownika Socjalnego
W dniu 21 listopada w Domu Pomocy Społecznej obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Mieszkańcy DPS, działający w ramach Zespołu „Rodzina”, przygotowali krótkie, okolicznościowe przedstawienie, będące wyrazem wdzięczności i uznania dla pracy personelu. Występ miał ciepły, serdeczny charakter i spotkał się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne odśpiewanie „Sto lat”, które stworzyło miłą, integrującą atmosferę i podkreśliło wyjątkowość tego dnia.

