Jasełka
09.02.2026 roku nasz Dom odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Przyrowie wraz z nauczycielem oraz dyrektor Panią Haliną Trojak. Goście zaprezentowali przygotowaną inscenizację pt. ,,Kolędnicy” oraz obdarowali naszych Mieszkańców rogaliczkami. Po występie dla uczniów przygotowaliśmy również słodki poczęstunek oraz gry i zabawy. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a mali goście z niechęcią wracali do szkolnych obowiązków.

