Kino objazdowe
21 listopada Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Lelowie na seans kina objazdowego. Obejrzeliśmy film animowany pt. „Koszmarek”. Film poruszał temat oswajania lęków, akceptacji siebie oraz znaczenia przyjaźni i odwagi w pokonywaniu trudności. Przekaz bajki był czytelny i dostosowany do odbiorców, a kolorowa animacja oraz humorystyczne elementy wzbudziły zainteresowanie i pozytywne emocje wśród mieszkańców. Wyjście do kina było okazją do kulturalnego spędzenia czasu poza placówką oraz wspólnego przeżywania filmowych wrażeń.

