Senioralia
23 listopada 2025 r. grupa Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej uczestniczyła w V Lelowskich Senioraliach, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie. Wydarzenie obfitowało w mnóstwo uśmiechów, serdecznych rozmów, wspaniałych występów artystycznych oraz wspólną, radosną zabawę. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku. Tym razem nasi Mieszkańcy uczestniczyli w Senioraliach jako zaproszeni goście, z dużą przyjemnością korzystając z możliwości integracji i spędzenia czasu w miłej, życzliwej atmosferze.

