Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej były czasem pełnym ciepła, wzruszeń i wspólnego bycia razem. Rozpoczęliśmy je przedstawieniem przygotowanym przez zespół „Rodzina”, w którym Mieszkańcy zaprezentowali historię „Dziewczynki z zapałkami” w wyjątkowej, szczęśliwej odsłonie – z przesłaniem nadziei i dobra. Po spektaklu ksiądz pobłogosławił zgromadzonych, wspólnie kolędowaliśmy, a następnie zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej. Na zakończenie wszyscy Mieszkańcy otrzymali świąteczne paczki przygotowane przez darczyńców z Akcji „Tak Niewiele”. Nie zapomniano także o naszym czworonożnym przyjacielu, piesku Pysiu, który również został obdarowany prezentami. Obecność zaproszonych gości, wspólne kolędowanie i radość mieszkańców sprawiły, że były to naprawdę wyjątkowe, rodzinne święta.

