Sylwester
31 grudnia w Domu Pomocy Społecznej w Lelowie odbyła się zabawa sylwestrowa dla Mieszkańców. Tego dnia symbolicznie uczciliśmy zakończenie starego roku i powitanie nowego – był wspólny toast, muzyka, tańce oraz słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze i dostarczyło wszystkim wielu radosnych chwil oraz dobrej energii na nadchodzący rok.

